HOT Business - шаблон joomla Книги
  • Ћирилица
  • Shqip

verzija-3

logo-informator

logo-objedinjena-prcedura

logo virtuelni maticar

ologo

javne nabavke

logo-zahtev-informacije

baner pitanja i odgovori

Инвестирајте у Медвеђу

Пријавите комунални проблем

dokumenta-publikacije

biracki spisak

arkiv

Vazhdimi i studimeve në Medvegjë

pdf Shtyp Email

-

E  hënë , 30 nëntorë  të  vitit 2015

Në ditën, 30. Nëntorë  të vitit 2015 ka  filluar  me  punë  fakulteti  Ekonomik  dhe Juridik   në Medvegjë.

Fillim  të  suksesëshum   të  vitit 2015/2016   dhe  vazhdimin e studimeve  në Medvegjë, studentëve  ju ka  dëshiruar  kryetari  i komunës , Dr Nebojsha Arsiq, si  dhe  personeli i  fakultetit.

Afër  fjalëve   dhe   dëshirave  të  mira, kryetari   ju ka  premtuar bashkëpunim më  të mirë  dhe  kushte   studentëve të  cilit mbesin  të  studiojnë në  Medvegjë.

 

 

 

Predsednik-rs

Vlada-rs

min pravde

skgo

kanc-or

Evropski-PROGRES

Vrtic-LOGO

Туристичка организација општине Медвеђа

logogej

GIS logo

interna reviz

zastitnik banner

ban bug 2015

finance banner

 

Временска прогноза

top